Akumulační krby Hoxter

Mnoholeté zkušenosti ve vývoji, konstrukci a výrobě dělají z firmy Hoxter skutečné odborníky. Neustálé inovace a zaměření na kvalitu práce i použitých materiálů posouvají její produkty mezi ty nejlepší.

Proč akumulační krb od firmy Hoxter?
Čisté hoření

Přivedení vzduchu na správné místo do ohniště zabezpečuje dobrou kvalitu hoření a čistotu pohledového skla. Předehřátý vzduch proudící kolem skla vytváří před sklem clonu, která zabraňuje jeho zanášení sazemi a prachem. Pro maximální dosažení toho efektu slouží nastavitelné prvky regulující poměr přiváděného vzduchu do ohniště.

Stoprocentní kontrola nad ohněm

Ohniště je dokonale utěsněno, aby nekontrolovatelné proudění vzduchu nenarušovalo efektivní proces hoření. Speciální profil dvířek a těsnění odolávají vysokým provozním teplotám a zajišťují tak stálost potřebné těsnosti mezi korpusem a dvířky.

Nahoru výsuvná dvířka

Dvířka se při otevírání zasouvají nahoru a nenarušují tak obytný prostor. Pro lehký chod celého mechanismu slouží osm teplotně odolných ložisek. V prvním pohybu se dvířka od korpusu odtahují, aby se nenamáhalo těsnění při následném pohybu nahoru.

Dvojité prosklení

Dvojité prosklení zvyšuje izolační vlastnosti dvířek. Zmenšuje se tak množství sálajícího tepla přes pohledové sklo. U menších místností se tak předchází jejich možnému přehřívání. Zároveň se zvyšuje teplota v ohništi, která napomáhá udržení čistoty pohledového skla.

Bezroštová technologie spalování

Dvojité prosklení zvyšuje izolační vlastnosti dvířek. Zmenšuje se tak množství sálajícího tepla přes pohledové sklo. U menších místností se tak předchází jejich možnému přehřívání. Zároveň se zvyšuje teplota v ohništi, která napomáhá udržení čistoty pohledového skla.

Ekologický provoz

Stejně jako výroba a použité materiály je provoz našich produktů plně v souladu s přírodou. Svou činností záměrně podporujeme ekologické vytápění. Všechny produkty Hoxter plní veškeré požadované evropské emisní normy.

Přívod spalovaného vzduchu z exteriéru

Produkty Hoxter jsou standardně připraveny k připojení vzduchu pro hoření z exteriéru. Nedochází tak ke spalování kyslíku a zároveň odsávání tepla z obytné místnosti. Obytné prostory jsou tak zcela nezávislé na procesu hoření.

Snadné ovládání

Při konstrukci a výběru materiálu pro ovládací prvky je přihlíženo na to, aby při provozu nedocházelo k jejich přehřívání. Přesto zůstávají jejich tvary a funkční pohyby velmi přirozenými a intuitivními.

Stáhnout všechny fotografie

Novinky

Kontaktujte nás

KOMITECH spol. s.r.o.

Na Blatech 825, 395 01 Pacov

ikonka_email_1info@komitech.cz

ikonka-telefon565 442 231

  ikonka-mobil777 995 551

  ikonka-mobilFacebook

ikonka-mobilGoogle +

Zvolte komu dotaz odeslat
souhlasím se zpracováním osobních údajů