O společnosti - komíny Komitech

KOMITECH spol. s r.o.
komínové systémy

Firma Komitech spol. s r.o. byla založena v roce 2003 jako dceřiná společnost stavební firmy STATUS stavební a.s., zaměřená výhradně na práci v oblasti komínů. Postupem času jsme rozšířili působnost i na prodej a instalaci krbových kamen, krbových vložek a jejich obestavbu. Prodej včetně ukázky vzorků jak komínů tak i kamen probíhá na prodejně v Pacově, Na Blatech 825, PSČ 395 01. Zde Vám zaměstnanci navrhnou komín nebo krbová kamna, případně krbovou obestavbu a zároveň si můžete jednotlivé systémy prohlédnout na vystavených vzorcích.

Hlavním zaměřením firmy bylo a stále je distribuce komínových systémů EKO. V tomto směru působíme jako komínové centrum pro Vysočinu a část Jihočeského kraje. V těchto krajích značku EKO Komínů prodáváme prostřednictvím našich "Obchodních partnerů", viz naši partneři.

Kvalitní komíny Komitech

Od roku 2005 firma provádí realizace komínů. Jedná se o stavbu nových komínů EKO Universal do novostaveb i do rekonstruovaných objektů, dále provádíme sanace stávajících komínů počínaje poradenstvím, přes kamerové prohlídky komínů, zvětšování průduchů frézováním, vložkování nerezovými komínovými vložkami pevnými (ČSN 17349) o síle 0,6mm - 1mm, nebo flexibilními vložkami (AISI 304) o síle 0,3mm pro spotřebiče na plyn a (AISI 316L B2) 0,4mm pro spotřebiče na tuhá paliva. Velkou míru uskutečněných realizací tvoří montáže nerezových třívrstvých komínů stavěných v intreiéru nebo po fasádě.

Provádíme montáže plastových komínových vložek pro kondenzační plynové kotle, montujeme ventilátory Exhausto, instalujeme jednovrstvé kouřovody CAMINO i vícevrstvé nerezové kouřovody.

Do bytových domů stavíme společné komínové systémy EKO Turbo, do kterých můžeme připojit až 10 spotřebičů z různých bytových jednotek.

Komíny a krbová kamna

Od roku 2010 prodáváme krbová kamna a vložky značky DOVRE, ROMOTOP, HAIN a NORDICA. Postupně vybavujeme naši prodejnu vzorkovými kamny od těchto výrobců. Od roku 2012 máme na prodejně nainstalovaná funkční kachlová kamna firmy HAIN pro ukázku akumulace a hoření. Postupně doplňujeme sortiment o doplňky ke kamnům.

Nejnovější nabídkou naší firmy je prodej krbových kamen včetně dopravy na místo určení, usazení a připojení na komín. Kouřovody CAMINO pro dopojování kamen máme skladem v průměru 130, 150, 160 a 200mm.

Partnerské firmy: Stavebniny Status s.r.o., Pelhřimov, Pacov, Humpolec vizitka Stavebniny Status e-mail

Certifikáty a osvědčení na montáže kamen, krbů, regulací a komínů

 
 
Stáhnout všechny fotografie

Novinky

Kontaktujte nás

KOMITECH spol. s.r.o.

Na Blatech 825, 395 01 Pacov

ikonka_email_1info@komitech.cz

ikonka-telefon565 442 231

  ikonka-mobil777 995 551

  ikonka-mobilFacebook

ikonka-mobilGoogle +

Zvolte komu dotaz odeslat
souhlasím se zpracováním osobních údajů