Akumulační krby Ortner

Sortiment rakouského výrobce Ortner zahrnuje materiály pro stavbu krbů a kamen té nejvyšší kvality.

Stavební materiály

Pro vnější plášť akumulačních a hypokaustových krbů a kachlových kamen můžete použít litý šamot, který rychle vede teplo z vnitřního akumulačního systému a sálá jej do prostoru. V nabídce naleznete mnoho rozměrů desek, rohů i rádiusů z litého šamotu.

Další variantou pro venkovní plášť jsou krbové desky umožňující naakumulovat přebytek tepla z komory krbu a postupně jej odevzdat jako příjemné homogenně sálavé teplo. Přesné tvarovky, rohy a rádiusy umožňují rychlou stavbu.

Universální desky jsou voděodolné, čistě minerální stavební desky určené pro výstavbu omítaných sálavých ploch lehkého typu.

Ke zvýšení akumulační masy v akumulačních krbech kolem kovové krbové vložky slouží akumulační desky.

Tahové systémy

Tahový systém KMS nabízíme ve dvou variantách v rozměrech 240 mm a 300 mm. Jde o speciálně vyvinutý systém akumulačních tahů s vynikajícími vlastnostmi tepelné vodivosti a akumulační setrvačnosti.

Malty, omítky, lepidla, spárovačky

Sortiment Ortner dále obsahuje široký výběr malt pro stavbu plášťů, malt na vnitřní konstrukce i speciálních malt; hladký špachtlovací tmel Fresco, spárovací hmoty, nátěry pro vytápěné stěny, lepidla aj.

Ohniště

Ortner akumulační ohniště jsou určena k zabudování do obestavby. Ohniště sestávají z 90 % z akumulační keramické masy zajišťující delší akumulaci. Jsou vhodná také pro nízkoenergetické a pasivní domy a šetrné k životnímu prostředí.

Stáhnout všechny fotografie

Novinky

Kontaktujte nás

KOMITECH spol. s.r.o.

Na Blatech 825, 395 01 Pacov

ikonka_email_1info@komitech.cz

ikonka-telefon565 442 231

  ikonka-mobil777 995 551

  ikonka-mobilFacebook

ikonka-mobilGoogle +

Zvolte komu dotaz odeslat
souhlasím se zpracováním osobních údajů