Teplovodní krby - Hoxter

O firmě

Hoxter je v branži výroby krbů synonymem pro kvalitu a precizní fungování. Obchodní zásady firmy Hoxter založené na technické dovednosti, podnikatelské odpovědnosti a absolutní spolehlivosti se odrážejí v prvotřídní kvalitě dodávaných produktů. Hoxter produkty splňují nejvyšší požadavky na každodenní použitelnost, technickou vyspělost, dlouhou životnost a design. Z těchto důvodů jsou dnes výrobky Hoxter úspěšně rozšířeny v mnoha evropských zemích.

Specialista na teplo

Lední medvěd je opravdovým specialistou na hospodaření s teplem. Ukládá energii z přijaté potravy, aby jí mohl později efektivně využívat. Je fyzicky dostatečně vybaven na to, aby pohodlně odolával nepříznivým podmínkám.

Nositel hodnot Hoxter

Lední medvěd je symbolem a nositelem hodnot společnosti Hoxter. S obrovskou vytrvalostí dosahuje svých cílů, efektivně se přizpůsobuje aktuálním podmínkám a dokáže dokonale pracovat s tepelnou energií.

Tomu co děláme, rozumíme

Mnoholeté zkušenosti ve vývoji, konstrukci a výrobě z nás dělají skutečné odborníky. Hodnoty, které jsme doposud vytvořili, nás motivuji při dalších návrzích a stále posouvají naše produkty mezi ty nejlepší. Jsme hrdi na to, že naše inovativní řešení rovněž přispívají k vývoji celého oboru krbů a kamen.

Kvalita práce je stejně důležitá jako kvalita použitých materiálů

Přebíráme odpovědnost za naše produkty. Z tohoto důvodu také vyhledáváme stejně odpovědné dodavatele i spolupracovníky. Zaměřujeme se na výsledek práce a úspěšně plníme své předem plánované cíle. Pravě proto dnes splňuji produkty Hoxter nejvyšší kvalitativní požadavky a nabízejí maximální komfort v jejich obsluze.

Nejlepším konstruktérem je samotná praxe

Nápad vytvořit kvalitní a funkční topeniště za ceny, které budou dostupné široké veřejnosti, se zrodil před několika lety. Za tuto dobu jsme pečlivě naslouchali našim zákazníkům a produkty tak prošly mnoha změnami a chytrými inovacemi.

 

Stáhnout všechny fotografie

Novinky

Kontaktujte nás

KOMITECH spol. s.r.o.

Na Blatech 825, 395 01 Pacov

ikonka_email_1info@komitech.cz

ikonka-telefon565 442 231

  ikonka-mobil777 995 551

  ikonka-mobilFacebook

ikonka-mobilGoogle +

Zvolte komu dotaz odeslat
souhlasím se zpracováním osobních údajů