Teplovodní krby Spartherm

Osobitý design luxusních výrobků s širokým výběrem variant provedení

Krbové vložky Spartherm nejsou jen vrcholovým designem. Mnohem více přesvědčuje každá vložka svou technikou a konstrukcí. Promyšlená technologie spalování, stále se vyvíjející mechanismy proudění vzduchu, pohodlné čištění skla, otevírání dvířek a regulace - to vše dělá vaši vložku a celý krby jedinečnými.

Šamotová vystýlka

Velice důležitá je pro správnou funkci krbové vložky a pro zachování čistého hoření teplota v topeništi. Díky vloženým šamotům, které se nahřejí na vysoké teploty, je v krbových vložkách Spartherm vysoká spalovací teplota. Hoření tak vypadá mimořádně čistě a krásně.

Popelník

V krbových vložkách Spartherm je pod litinovým roštem ukryt prostorný popelník usnadňující údržbu krbu.

Studená klička

Součástí každé krbové vložky je centrální regulace procesu hoření pomocí jednoho ovládacího prvku. Aby byla regulace pro uživatele pohodlnější, tak součástí každé vložky je klička, jež se na ovládací prvek nasazuje.

Externí přívod vzduchu

Krbové vložky Spartherm mají všechny zajištěn přívod vzduchu z exteriéru. Na některé modely je ještě potřebné nakoupit redukci pro připojení potrubí s externím vzduchem. Pro veškeré krbové vložky Spartherm je průměr přívodu vzduchu 150 mm.

Stáhnout všechny fotografie

Novinky

Kontaktujte nás

KOMITECH spol. s.r.o.

Na Blatech 825, 395 01 Pacov

ikonka_email_1info@komitech.cz

ikonka-telefon565 442 231

  ikonka-mobil777 995 551

  ikonka-mobilFacebook

ikonka-mobilGoogle +

Zvolte komu dotaz odeslat
souhlasím se zpracováním osobních údajů