Teplovzdušné krby Hoxter

Hoxter je v branži výroby krbů synonymem pro kvalitu a precizní fungování. Obchodní zásady firmy Hoxter založené na technické dovednosti, podnikatelské odpovědnosti a absolutní spolehlivosti se odrážejí v prvotřídní kvalitě dodávaných produktů. Dnes jsou výrobky Hoxter úspěšně rozšířené v mnoha evropských zemích. Budoucnost si zaslouží vyspělá řešení dokonalých tvarů. Hoxter produkty splňují nejvyšší požadavky na každodenní použitelnost, technickou vyspělost, dlouhou životnost a design. Vaše investice se Vám ekonomicky vyplatí. Hoxter produkty zhodnocují Vaší nemovitost. Za to společnost Hoxter i Banador jako její zástupce ručí svým jménem.

Teplovzdušné krbové vložky Hoxter byly vytvořeny, aby dlouho a bezchybně pracovaly v tělech teplovzdušných a akumulačních krbů.

Proč teplovzdušný krb od Hoxteru?

Čisté pohledové sklo

Díky nejmodernějším výrobním procesům bylo vytvořeno inteligentní vedení spalovacího vzduchu do ohniště. Významnou roli hraje také použití kvalitních materiálů, jakým je dvojité prosklení německého výrobce SCHOTT. Dvojité prosklení a správný přívod spalovacího vzduchu zabraňuje znečištění pohledového skla.

Propracované spalování

Účinnost je výrazně ovlivněna účelným rozdělením spalovacího vzduchu. V tomto případě znamená méně více. Pouze s jedním ovládáním se u produktů HAKA inteligentně a automaticky reguluje primární a sekundární spalovací vzduch. Obsluha je tak logická a pohodlná.

Méně popela

Bezroštové spalování umožňuje pomalé, kontrolované a tím velmi ekonomické zplynování dřeva. Ohniště je vyloženo kvalitním šamotem, který představuje tepelnou akumulační masu podporující čisté a efektivní hoření. Pouze takto může popel dohořet na jemné částice. Efektem je snížení množství zbylého odpadu (popela).

Zdravý provoz

Při hoření dřeva dochází ke spalování velkého množství kyslíku. Protože jsou naše domy stále více izolované, nenabízí se dostatek spalovacího vzduchu z místnosti, kde stojí samotný krb. Externím přívodem vzduchu je přiváděn do produktu vzduch pro hoření z exteriéru. Nespaluje se tak kyslík z obytných místností a spalovací systém se stává nezávislým na vnitřním prostoru.

Stáhnout všechny fotografie

Novinky

Kontaktujte nás

KOMITECH spol. s.r.o.

Na Blatech 825, 395 01 Pacov

ikonka_email_1info@komitech.cz

ikonka-telefon565 442 231

  ikonka-mobil777 995 551

  ikonka-mobilFacebook

ikonka-mobilGoogle +

Zvolte komu dotaz odeslat
souhlasím se zpracováním osobních údajů