Teplovzdušné krby Spartherm

Očekáváte-li od svého krbu dlouhou životnost, snadnou regulaci hoření, vysokou účinnost spalování a především nadstandardní kvalitu, pak je pro Vás Spartherm jistě ta správná volba. Na kompletní portfolio výrobků od firmy Spartherm poskytujeme nadstandardní záruční lhůty od třech do pěti let.

Velký výběr

Nepřeberné množství modelů umožní zabudování do jakéhokoliv typu krbu. V základní nabídce najdete několik desítek různě velkých a různě výkonných krbových vložek s rovným prosklením, stejně jako s rohovým, zaobleným, prizmatickým či prosklením do tvaru „U“. Navíc specialitou tohoto předního Německého výrobce krbových vložek je výroba atypických modelů přesně dle přání zákazníka.

Další možností je zvolit si z několika typů dvířek. Můžete sáhnout po dvířkách s kovovým rámem, nebo dvířkách, které mají po celé ploše sklo po okrajích potištěné černou barvou. Navíc je možné objednat na přání dvířka z broušené oceli, či dozdobené jinými barevnými kovy.

Technika

Všechny krbové vložky jsou v místě spalovací komory vyloženy žáruvzdorným materiálem, který je schopen akumulovat teplo. Tím tento materiál chrání kovový korpus krbové vložky a zároveň vytváří ideální prostředí pro účinné, efektivní a čisté spalování.

Veškerý vzduch pro hoření je přiváděn do vložky prostřednictvím speciální příruby. Nemusíte tak spalovat vzduch z obytných místností, ale do krbu jej můžete přivést z půdy, sklepa, technické místnosti, či z exteriéru. Tento vzduch pro hoření je regulován pomocí jedné ovládací kličky. Tím je zajištěna naprosto komfortní regulace hoření Vašeho krbu.

V krbových vložkách Spartherm je pod litinovým roštem ukryt prostorný popelník usnadňující údržbu krbu.

Součástí každé krbové vložky je centrální regulace procesu hoření pomocí jednoho ovládacího prvku. Aby byla regulace pro uživatele pohodlnější, tak součástí každé vložky je klička, jež se na ovládací prvek nasazuje.

Stáhnout všechny fotografie

Novinky

Kontaktujte nás

KOMITECH spol. s.r.o.

Na Blatech 825, 395 01 Pacov

ikonka_email_1info@komitech.cz

ikonka-telefon565 442 231

  ikonka-mobil777 995 551

  ikonka-mobilFacebook

ikonka-mobilGoogle +

Zvolte komu dotaz odeslat
souhlasím se zpracováním osobních údajů