Montáže zděných komínů s lehčenou keramzitbetonovou tvárnicí, tepelnou izolací a šamotovou vložkou provádíme již od roku 2003, kdy jsme používali komínový systém EKO Universal až do roku 2016. Od tohoto roku jsme začali montovat vlastní certifikované komínové systémy, do kterých jsme vložily bezmála 20let zkušeností a praxe při realizacích. Oproti předchozímu systému je KOMI KLASIK osazen šamotovou vložkou s vyšší tepelnou třídou a nižší nasákavostí, což nám umožnilo zatřídění komína v nejvyšší teplotní třídě T600 a díky minimální nasákavosti je zatříděn jak pro suchý tak i pro mokrý provoz, což nám umožní obsáhnout celé portfolium spotřebičů na tuhá paliva od peletových přes automaty na uhlí, až po krbové vložky jak teplovodní, horkovzdušné tak i akumulační.

Jako velkou konkurenční výhodu máme v řešení nadstřešní části komína a ukončení komína nerezovou krycí deskou, která je připevněna do komína bez nutnosti vrtání, silikonování a dalších operací, které většinou nemají dlouhou trvanlivost a po čase do komínového průduchu začne zatékat. Krycí nerezová deska zároveň umožňuje odvětrání komínového průduchu, které je potřebné při certifikaci komínového systému.

Ceny montáží a navrhování komínů řešíme individuálně v nánaznosti na zvolený spotřebič a propozice stavby. Komíny navrhujeme nejen na základě dlouholetých zkušeností ale i pomocí moderního výpočtového programu spalinové cesty, který slouží zároveň jako doklad pro kominíka při revizi komína, nebo spalinové cesty.

Poptat realizaci:               POPTÁVKA 

nebo e-mailem: info@komitech.cz           telefonicky: 777 995 551           faxem: 226 015 012

Stáhnout všechny fotografie

Novinky

Kontaktujte nás

KOMITECH spol. s.r.o.

Na Blatech 825, 395 01 Pacov

ikonka_email_1info@komitech.cz

ikonka-telefon565 442 231

  ikonka-mobil777 995 551

  ikonka-mobilFacebook

ikonka-mobilGoogle +

Zvolte komu dotaz odeslat
souhlasím se zpracováním osobních údajů