KOMI komínové systémy KOMITECH spol. s r.o.

KOMI KLASIK, KOMI CIHLA, KOMI NEREZ, KOMI PLAST

Komínové systémy firmy KOMITECH spol. s r.o. nabízí ucelenou nabídku komínů pro všechny typy spotřebičů, na všechny druhy paliv. Všechny komíny jsou svou funkčností navrženy na optimální provoz daného spotřebiče. Materiály používané pro jednotlivé komínové systémy jsou vybryné na základě mnohaleté zkušenosti s montáží komínů.

Odvod spalin komínů

Pro odvod spalin od spotřebičů na tuhá paliva používáme komínový systém KOMI KLASIK a KOMI CIHLA, mezi kterými je rozdíl pouze v plášťové tvárnici. Pro KOMI Klasik používáme liaporbetonovou lehčenou tvárnici, kterou určitě uvítají všichni, kteří roznášejí tvárnice po stavbě ručně, pro její nízkou hmotnost 20 kg u jednoprůduchové, 26 kg u ventilační a u dvouprůduchové tvárnice nepřesahuje její hmotnost 40 kg. Pro komínový systém KOMI CIHLA máme kalibrovanou cihelnou tvárnici, která umožní zdění s nejvyšší přesností. Pro zákazníky, kteří mají radši nerezovou vložku máme v nabídce systémový komín KOMI NEREZ, který je vhodný pro spotřebiče s trvalou kondenzací jeko jsou peletové kotle a některé automaty na uhlí.

Pro odvod spalin od plynových spotřebičů máme v nabídce komínový systém KOMI PLAST, který se používá pro odvod spalin od kondenzačních kotlů.

KOMITECH CENÍK MALÝKOMITECH KALKUL.PROGR. MALÝKOMITECH MONT.NÁVOD MALÝ

KOMITECH DIMENZ.TUHÁ PAL. MALÝKOMITECH DIMENZ.PLYNNÁ PAL. MALÝ

 
 
 
 

Novinky

Kontaktujte nás

KOMITECH spol. s.r.o.

Na Blatech 825, 395 01 Pacov

ikonka_email_1info@komitech.cz

ikonka-telefon565 442 231

  ikonka-mobil777 995 551

  ikonka-mobilFacebook

ikonka-mobilGoogle +

Zvolte komu dotaz odeslat
souhlasím se zpracováním osobních údajů